Ученик

Раз.

Предмет

Предметни наставник

Бр. освој. бодова

Освојено место или награда

1.

Давид Давидовић

8.

Енглески језик

Ненад  Мардаљевић

37

/

2.

Никола Јурасовић

8.

Енглески језик

Ненад Мардаљевић

35

/

3.

Немања Стефановић

8.

Енглески језик

Ненад  Мардаљевић

37

/

4.

Лазар Петровић

8.

Енглески језик

Ненад Мардаљевић

56

7. место

5.

Дарко Градецић

8.

Немачки језик

Ана Аћимовић

58

6. место

6.

Немања Кораћ

7.

Историја

Јелена Радивојевић

59

/

7.

Давид Давидовић

8.

Математика

Данијела Јевтић

30

Похвала

8.

Давид Давидовић

8.

Информатика и рачунарство

Жика Савуљесковић

290

2. награда

9.

Давид Давидовић

8.

Информатика и рачунарство

- ОЛИМПИЈАДА -

Жика Савуљесковић

 

/

10.

Марија Милошевић

4.

Смотра рецитатора

Борка Опатерни

Отказано од стране домаћина због недостатка финансија

11.

Александар Грујић

6.

Смотра рецитатора

Марија Ковачевић

12.

Алекса Рајковић

7.

Техничко и информатичко образовање

Жика Савуљесковић

74

/

13.

Петар Никић

8.

Техничко и информатичко образовање

Жика Савуљесковић

Одустао због другарске вечери

14.

Денис Којић

2.

Математика – „Мислиша“

Ружица Стојимировић

55

3. награда

15.

Јована Миковић

2.

Математика – „Мислиша“

Ружица Стојимировић

55

3. награда

16.

Катарина Којић

2.

Математика – „Мислиша“

Слађана Петковић Костандиновић

51

Похвала

17.

Никола Бкић

2.

Математика – „Мислиша“

Ружица Стојимировић

50

Похвала

18.

Младен Митић

3.

Математика – „Мислиша“

Божидарка Станковић

95

2. награда

19.

Михајло Станковић

3.

Математика – „Мислиша“

Божидарка Станковић

91

3. награда

20.

Никола Аранђеловић

3.

Математика – „Мислиша“

Божидарка Станковић

88

Похвала

21.

Тијана Асенов

3.

Математика – „Мислиша“

Светлана Милановић

86

Похвала

22.

Анастасија Јосифовић

3.

Математика – „Мислиша“

Божидарка Станковић

85

Похвала

23.

Стефан Ивић

3.

Математика – „Мислиша“

Светлана Милановић

76

Похвала

24.

Никола Ђурђић

4.

Математика – „Мислиша“

Слађана Пауновић

96

2. награда

25.

Ивона Виденовић

4.

Математика – „Мислиша“

Слађана Пауновић

81

Похвала

26.

Теодора Стевановћ

4.

Математика – „Мислиша“

Слађана Пауновић

79

Похвала

27.

Анастасија Марјановић

4.

Математика – „Мислиша“

Слађана Пауновић

78

Похвала

28.

Миљана Богић

4.

Математика – „Мислиша“

Душица Ђурђић

77

Похвала

29.

Миа Мијушковић

4.

Математика – „Мислиша“

Душица Ђурђић

76

Похвала

30.

Давид Стојановић

4.

Математика – „Мислиша“

Душица Ђурђић

76

Похвала

31.

Јован Јовановић

5.

Математика – „Мислиша“

Татјана Поповић

96

2. награда

32.

Стефан Момчиловић

5.

Математика – „Мислиша“

Радивоје Мириловић

95

2. награда

33.

Ана Јиндра

5.

Математика – „Мислиша“

Татјана Поповић

91

3. награда

34.

Јелена Милосављевић

7.

Математика – „Мислиша“

Татјана Поповић

75

Похвала

35.

Лазар Петровић

8.

Математика – „Мислиша“

Радивоје Мириловић

78

Похвала

36.

Немања Кораћ

7.

Историја - ТАЛЕНТИ

Јелена Радивојевић

98

1. награда